Numer Telefonu: 0048 662 638 370
Wioska ul. Wrzosowa 7, 56-500 Syców, Zobacz na mapie
 

Dowiedz się więcej O nas

Tradycja i doświadczenie

Staramy się aby każdy mile wspominał pobyt u nas. Życzymy sobie aby nasi Klienci kojarzyli nas ze starą tradycją „gościnności polskiej”. Jest to miejsce w którym połączono piękno przyrody i siłę natury z tradycyjna architekturą domów i wnętrz. Ośrodek Za Lasem to mały świat gdzie z okien widać zieleń lasów, dziko porośnięte łąki. Z dala od zgiełku i pospiechu zapewniamy spokój i ciszę, gdzie od wczesnego ranka słychać śpiew ptaków. To idealne miejsce do odpoczynku, kameralnych spotkań i szkoleń. Do dyspozycji Gości oferujemy sale wykładowe, salę bankietową i pokoje gościnne.

Klientom korzystającym z Ośrodka zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Staramy się aby każdy mile wspominał pobyt u nas.

Beata Kuczyńska

Krótka historia 2013

Ośrodek Szkoleniowy powstał w 2013 roku. Swoje progi dla gości udostępnił 30 lipca 2013r. Nie było by go gdyby nie pomoc z środków unijnych w ramach rozwoju terenów wiejskich na lata 2007-2013. Jako powstałe nowe mikroprzedsiębiorstwo daje prace trzem osobom, które starają się sprostać naszym klientom, którzy korzystają z naszej oferty.

W pomieszczeniach Ośrodka prezentujemy prace miejscowych artystów i rękodzielników. Swoje prace obecnie wystawia Anna Bąk jak i Pani Barbara Michlewicz - sycowianka. Pani Barbara zajęła się malarstwem hobbystycznie po przejściu na emeryturę. Cały czas staramy się krzewić ideę i założenia stowarzyszenia KRAMU jaki powstał przy Lokalnej Grupie Działania Dobra Widawa.

Dokonaj Rezerwacji

Wyślij do nas wiadomość z rodzajem żądanego pokoju, daty przyjazdu i liczby dni, które chcesz zarezerwować, a my skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

OstatnieKomentarze

 • Wszystko było znakomite
  Wysłany przez Emilian
  z booking.com
 • Dom z Duszą:)
  Wysłany przez Agnieszka
  z booking.com
 • "PIĘKNIE POŁOŻONY OŚRODEK,WŚRÓD DRZEW,KOŁO LASU,PIĘKNE POKOJE, ŁAŹIENKA, PRZEMIŁA OBSŁUGA, ZADBANE OBEJŚ"
  Wysłany przez Tomasz
  z booking.com
 • Polecam - miła obsługa, pyszne posiłki, ciche otoczenie, komfortowo w każdym calu ;)
  Wysłany przez Anna
  z booking.com